o

 


Click for Past Results:

2006
2005


 
TTTF Schools Aquathlon Champs | 19 November 2017
Primary 12&O | 26 Participants
Printer-Friendly Results  

SURNAME


FIRST NAME

Bib #




pos Time Bib# athlete's Name Age sex pl/tot Division Run1 Pl Swim Pl Run2 Pl Points Team Name
1 15:11 202 NIKOLI BLACKMAN 13 M 1 / 18 B12&O 7:01 1 4:29 2 3:42 1 100 BISHOPS JR
2 16:01 204 JAMES CASTAGNE-HAY 12 M 2 / 18 B12&O 7:17 2 4:58 7 3:47 2 90 ST. ANDREWS
3 16:14 225 DANIAL SHAW 13 M 3 / 18 B12&O 7:40 5 4:39 3 3:56 3 85 DUNROSS
4 16:34 203 JUSTIN BOYNES 13 M 5 / 18 B12&O 7:40 7 4:56 6 3:58 5 75 HOLISTIC
5 16:41 219 AMELIA RAJACK 12 F 3 / 8 G12&O 7:43 9 4:46 4 4:13 11 85 ST. PETERS PRIVATE PRI
6 16:49 229 MAKAIRA WALLACE 12 F 1 / 8 G12&O 7:55 10 4:52 5 4:03 7 100 DUNROSS
7 17:02 205 MEKELLE CEDENO 12 F 2 / 8 G12&O 7:42 8 5:12 9 4:09 10 90 ST. MONICA'S
8 17:04 212 ALEX MENDES 12 M 4 / 18 B12&O 7:35 4 5:32 12 3:58 4 80 MAPLE LEAF
9 17:23 211 LOGAN MAINGOT 12 M 7 / 18 B12&O 8:10 15 5:10 8 4:04 8 65 DUNROSS
10 17:30 230 XAYVION WILLIAMS 12 M 6 / 18 B12&O 7:25 3 6:06 15 4:00 6 70 BISHOPS JR
11 18:10 217 MATIAS MORTON-GITTENS 12 M 8 / 18 B12&O 8:08 13 5:57 13 4:06 9 60 DUNROSS
12 18:53 215 CHIARA MOHAMMED 13 F 4 / 8 G12&O 7:40 6 6:50 18 4:24 13 80 LUCIA'S PRIVATE SCHOOL
13 18:59 226 NOAH TEIXEIRA 12 M 10 / 18 B12&O 8:09 14 6:18 16 4:33 14 50 MAPLE LEAF
14 19:03 222 GRAHAM SCOTT 12 M 9 / 18 B12&O 7:56 11 6:54 19 4:15 12 55 ST. ANDREWS
15 19:05 218 AILAN PANTON 12 M 14 / 18 B12&O 9:45 21 3:38 1 5:44 21 HOLISTIC
16 19:50 582 LOGAN BEEPAT 12 M 13 / 18 B12&O 9:04 19 5:24 11 5:24 20 DIAMOND VALE PRIMARY
17 19:56 227 ASHLEIGH THOMAS 12 F 5 / 8 G12&O 8:50 17 6:03 14 5:04 17 75 ST. MONICA'S
18 20:53 220 ADITYA RAMDEEN 12 M 11 / 18 B12&O 8:51 18 7:18 23 4:45 15 DUNROSS
19 21:53 210 SAMUEL JOHN-HINES 12 M 15 / 18 B12&O 10:19 24 5:13 10 6:22 22 HOLISTIC
20 21:56 221 KAITLYN ROBERTSON 13 F 7 / 8 G12&O 8:23 16 8:13 24 5:21 19 65 ST. MONICA'S
21 22:13 216 RIHANNA MORRIS 12 F 6 / 8 G12&O 9:44 20 7:14 22 5:17 18 70 BISHOPS JR
22 23:40 213 AMAYA MILLETTE 12 F 8 / 8 G12&O 10:17 23 6:27 17 6:57 25 60 UNIVERSITY SCHOOL
23 24:09 207 TRISTAN DAVIS 12 M 17 / 18 B12&O 10:13 22 7:09 20 6:48 24 ST. MONICA'S
24 25:10 208 ZANE HERBERT-IBLE 12 M 16 / 18 B12&O 11:16 25 7:11 21 6:44 23 HOLISTIC
25 26:06 214 ANKHRA MITCHELL 12 M 12 / 18 B12&O 8:04 12 13:04 25 4:59 16 BISHOPS JR
26 37:01 201 MATTHEW BECESSAR 12 M 18 / 18 B12&O 13:39 26 15:06 26 8:17 26 MARIA REGINA
 

HOME | CALENDAR & RESULTS | ADD YOUR EVENT | LOGIN | SERVICES | CONTACT US | F.A.Q | ABOUT CHAMPIONCHIP

ODESSEY TIMING COMPANY - Ph/Fx: (868) 632-9004 - Mobile: (868) 784-4128
Copyright © 2007 Odessey Timing Company. All rights reserved. No unauthorized reproduction of any images or content without permission.
Web-based Results Technology by Webberz.com; Website layout & design by Jason Gooding