o




 


Click for Past Results:

2006
2005


 
TTTF Pri. Schools Aquathlon Champs | 30 October 2016
7&Under | 27 Participants
Printer-Friendly Results  

SURNAME


FIRST NAME

Bib #




 
pos Time Bib# athlete's Name Age sex pl/tot Division Run1 Pl Swim Pl Run2 Pl Points Team Name
6 3:23 680 JACOB AGOSTINI 7 M 4 / 18 B7&U 0:42 6 2:02 6 0:40 6 80 ST. ANDREWS
 
 
pos Time Bib# athlete's Name Age sex pl/tot Division Run1 Pl Swim Pl Run2 Pl Points Team Name
1 3:02 597 KEYANNA ROBERTSON-HAMBLIN 7 F 1 / 9 G7&U 0:41 1 1:39 1 0:42 1 100 BISHOPS ANSTEY JR
2 3:08 633 GABRE KAMBON 7 M 1 / 18 B7&U 0:40 2 1:54 2 0:35 2 100 HOLISTIC PRIVATE
3 3:11 673 EVIE COULTON 7 F 2 / 9 G7&U 0:37 3 1:51 3 0:43 3 90 ST. ANDREWS
4 3:14 614 RHYS MENDES 7 M 2 / 18 B7&U 0:39 4 1:57 4 0:38 4 90 DUNROSS
5 3:23 676 BRANDON CHIN SANG 7 M 3 / 18 B7&U 0:41 5 2:04 5 0:39 5 85 ST. ANDREWS
6 3:23 680 JACOB AGOSTINI 7 M 4 / 18 B7&U 0:42 6 2:02 6 0:40 6 80 ST. ANDREWS
7 3:24 672 JAEDA WILSON 7 F 3 / 9 G7&U 0:40 7 1:59 7 0:45 7 85 ST. ANDREWS
8 3:27 670 REBECCA DE SILVA 7 F 4 / 9 G7&U 0:44 8 2:07 8 0:36 8 80 ST. ANDREWS
9 3:29 616 JON-MICHAEL ABRAHAM 7 M 5 / 18 B7&U 0:42 9 2:15 9 0:33 9 75 DUNROSS
10 3:30 679 LUCAS FLEURY-WADDELL 7 M 6 / 18 B7&U 0:45 10 2:10 10 0:36 10 70 ST. ANDREWS
11 3:30 669 CAROLINA RAHAEL 7 F 5 / 9 G7&U 0:41 11 2:13 11 0:36 11 75 ST. ANDREWS
12 3:34 641 JANIMA PATTERSON 6 F 6 / 9 G7&U 0:44 12 2:12 12 0:39 12 70 ISPS
13 3:37 671 KHLOE KIRTON 7 F 7 / 9 G7&U 0:39 13 2:18 13 0:41 13 65 ST. ANDREWS
14 3:40 677 NICHOLAS ABRAHAM 7 M 7 / 18 B7&U 0:48 14 2:13 14 0:41 14 65 ST. ANDREWS
15 3:44 617 AZIZ HADEED 6 M 8 / 18 B7&U 0:44 15 2:22 15 0:39 15 60 DUNROSS
16 3:44 643 JAYLON FRANCIS 6 M 9 / 18 B7&U 0:39 16 2:32 16 0:35 16 55 ISPS
17 3:46 615 SHIA CLARK 7 M 10 / 18 B7&U 0:42 17 2:25 17 0:39 17 50 DUNROSS
18 3:46 683 KORI PIERRE 7 F 8 / 9 G7&U 0:42 18 2:18 18 0:47 18 60 ST. BERNADETTES
19 3:50 681 MATHEW BELMONTE 7 M 11 / 18 B7&U 0:45 19 2:28 19 0:38 19 ST. ANDREWS
20 4:05 674 SOAMA TE LIMTEL HEKKRAT 6 F 9 / 9 G7&U 0:43 20 2:42 20 0:41 20 55 ST. ANDREWS
21 4:06 675 ETHAN PATON 7 M 12 / 18 B7&U 0:46 21 2:39 21 0:42 21 ST. ANDREWS
22 4:09 642 ETHAN BROWN 7 M 13 / 18 B7&U 0:44 22 2:48 22 0:38 22 ISPS
23 4:16 678 SCOTT ABRAHAM 7 M 14 / 18 B7&U 0:47 23 2:54 23 0:36 23 ST. ANDREWS
24 4:19 682 JUN SULE TE LIMTEL HEKKRAT 6 M 15 / 18 B7&U 0:52 24 2:45 24 0:44 24 ST. ANDREWS
25 4:38 644 EMILO PARAMO 5 M 16 / 18 B7&U 0:54 25 3:00 25 0:46 25 ISPS
26 4:41 646 SEBASTIAN PATTERSON 5 M 17 / 18 B7&U 0:53 26 3:02 26 0:47 26 ISPS
27 4:42 700 EVAN BROWN 5 M 18 / 18 B7&U 0:50 27 3:12 27 0:41 27 ISPS
 

HOME | CALENDAR & RESULTS | ADD YOUR EVENT | LOGIN | SERVICES | CONTACT US | F.A.Q | ABOUT CHAMPIONCHIP

ODESSEY TIMING COMPANY - Ph/Fx: (868) 632-9004 - Mobile: (868) 784-4128
Copyright © 2007 Odessey Timing Company. All rights reserved. No unauthorized reproduction of any images or content without permission.
Web-based Results Technology by Webberz.com; Website layout & design by Jason Gooding