TRINIDAD & TOBAGO TRIATHLON FEDERATION (TTTF) 2019/2020 NATIONAL PRIMARY SCHOOLS AQUATHLON CHAMPIONSHIPS
                                         Saturday 19th October, 2019  -  National Aquatic Centre, Couva  8:00 a.m.

                                 -----{{  OVERALL BOYS 10-11 AQUATHLON RESULTS (1,000M RUN / 100M SWIM / 500M RUN)  }}-----

   Pl.  Ovrl Time  #   Name                     Ag  S   Di/To    Div   |   Pl.    Run |   Pl.   Swim |   Pl.    Run | Team             Wave
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1      8:58   261  ADAM SCOON               11  M    1/34    B1011 |    1    4:11 |    1    2:28 |    4    2:20 | ST. MONICA'S PREP   3 
    2      9:16   119  JADEN MILLS              11  M    2/34    B1011 |    6    4:19 |    2    2:47 |    3    2:12 | BISHOPS ANSTEY JUM  3 
    3      9:39   230  ALEJANDRO AGARD          11  M    3/34    B1011 |    5    4:18 |    3    2:47 |   15    2:35 | NEWTOWN BOYS R.C.   3 
    4      9:41   279  PIERRE DALTON BROWNE     11  M    4/34    B1011 |    4    4:13 |   17    3:29 |    1    1:59 | TRIMONT COLLEGE PR  3 
    5      9:43   161  FINN DEFREITAS           11  M    5/34    B1011 |   11    4:42 |    5    2:53 |    2    2:09 | DUNROSS             3 
    6      9:52   243  JONATHAN DARWENT         11  M    6/34    B1011 |    7    4:29 |    7    3:03 |    5    2:20 | ST. ANDREW'S PRIMA  3 
    7     10:02   272  AARON RAJACK             10  M    7/34    B1011 |    8    4:36 |    6    3:03 |    7    2:23 | ST. PETER'S PRIVAT  3 
    8     10:21   124  AARON COLTHRUST          11  M    8/34    B1011 |   16    4:52 |    4    2:52 |   18    2:38 | BISHOPS ANSTEY JUM  3 
    9     10:25   176  MARCUS ALEXANDER         11  M    9/34    B1011 |    2    4:12 |   20    3:30 |   22    2:44 | GRANT MEMORIAL PRE  3 
   10     10:27   158  ROSS D'JURAN             10  M   10/34    B1011 |   19    4:57 |    8    3:06 |    8    2:24 | DUNROSS             3 
   11     10:28   259  CHRISTOPHER SCOTT        11  M   11/34    B1011 |   13    4:46 |   11    3:10 |   13    2:33 | ST. MONICA'S PREP   3 
   12     10:28   101  SHEA JR. II CHARLES      10  M   12/34    B1011 |    9    4:37 |   14    3:20 |   12    2:32 | BARATARIA ANGLICAN  3 
   13     10:33   260  LIAM CHIN LEE            11  M   13/34    B1011 |   18    4:57 |   10    3:09 |   11    2:28 | ST. MONICA'S PREP   3 
   14     10:35   156  LUCAS SHAW               10  M   14/34    B1011 |   15    4:50 |   15    3:22 |    9    2:24 | DUNROSS             3 
   15     10:38   229  JOSIAH ALEXANDER         10  M   15/34    B1011 |   17    4:53 |   13    3:20 |   10    2:26 | NEWTOWN BOYS R.C.   3 
   16     10:48   217  LUKE FERREIRA            10  M   16/34    B1011 |   14    4:49 |   16    3:23 |   17    2:37 | MARIA REGINA        3 
   17     10:57   185  GABRE KAMBON             10  M   17/34    B1011 |   20    5:00 |   12    3:20 |   19    2:38 | HOLISTIC PRIMARY S  3 
   18     11:30   231  ZACHARY DIXON            11  M   18/34    B1011 |   22    5:07 |   18    3:30 |   27    2:54 | NEWTOWN BOYS R.C.   3 
   19     11:33   276  CHAEL JOPSEPH            11  M   19/34    B1011 |   27    5:16 |   21    3:38 |   20    2:39 | ST. XAVIERS PRIVAT  3 
   20     11:41   159  RHYS MENDES              10  M   20/34    B1011 |   23    5:09 |   23    3:50 |   21    2:42 | DUNROSS             3 
   21     11:48   153  MICHAEL DE MONTBRUN      10  M   21/34    B1011 |   10    4:41 |   28    4:33 |   14    2:35 | DUNROSS             3 
   22     11:50   242  JACOB AGOSTINI           10  M   22/34    B1011 |   32    5:34 |   19    3:30 |   25    2:47 | ST. ANDREW'S PRIMA  3 
   23     11:57   122  QADIR LEWIS              10  M   23/34    B1011 |   25    5:12 |    9    3:07 |   32    3:38 | BISHOPS ANSTEY JUM  3 
   24     11:58   188  CAMDEN SAMUEL            11  M   24/34    B1011 |   28    5:24 |   24    3:51 |   23    2:44 | HOLISTIC PRIMARY S  3 
   25     11:58   234  CHRISTIAN NELSON         11  M   25/34    B1011 |   12    4:44 |   32    4:53 |    6    2:22 | SIPARIA BOYS RC     3 
   26     12:03   160  LOGAN CALDER             10  M   26/34    B1011 |   31    5:30 |   22    3:48 |   24    2:46 | DUNROSS             3 
   27     12:03   216  JOSEPH TARDIEU           10  M   27/34    B1011 |   24    5:10 |   26    4:18 |   16    2:35 | MARIA REGINA        3 
   28     12:19   121  ZECHARI THOMPSON         10  M   28/34    B1011 |   30    5:28 |   25    4:02 |   26    2:50 | BISHOPS ANSTEY JUM  3 
   29     12:38   154  KAI LEWIS                10  M   29/34    B1011 |   21    5:06 |   29    4:38 |   28    2:55 | DUNROSS             3 
   30     13:12   123  JEAN-PAUL CHARLES-PIER   10  M   30/34    B1011 |   29    5:27 |   31    4:42 |   30    3:03 | BISHOPS ANSTEY JUM  3 
   31     13:54   258  JAHSAI ALLUM             10  M   31/34    B1011 |   26    5:15 |   33    5:39 |   29    3:01 | ST. MONICA'S PREP   3 
   32     14:09   132  ANTONIO VINCENT          11  M   32/34    B1011 |   34    6:32 |   27    4:19 |   31    3:18 | BRITISH ACADEMY     3 
   33     15:21   120  GABRIEL FULLERTON        10  M   33/34    B1011 |   33    6:21 |   30    4:42 |   33    4:19 | BISHOPS ANSTEY JUM  3 
   34             187  CHRISTOPHER SAMMY        11  M   34/34    B1011 |    3    4:13 |              |              | HOLISTIC PRIMARY S  3